KALASTAMINE JA PAADISÕIT

Puhkemaja lähedal asub Võhandu jõgi, mis suubub Lämmijärve. Nii Võhandu jõel, kui ka Lämmijärvel on võimalik aeru või mootorpaadiga kalastada. Nendes veekogudes leidub palju erinevaid kalu (ahvenad, särjed, haued, latikad, lutsud jm). Kui kalastamine ei paku huvi, siis  saab ette võtta seikluslikuma retke näiteks Salosaarele või lihtsalt teha üks romantiline paadisõit.

SEENE- JA MARJAMETSAD

Ümbruskonnas on palju häid seene- ja marjametsi. Avasta need omalkäel või soovi korral viime sind metsa seenele, marjule. Hiljem on võimalik nendest valmistada meie pisikeses majakeses omale maitsev kõhutäis.

SETOMAA ELUOLU

Setomaa on setode asuala Eesti kaguosas Võru maakonnas. Setomaa piirneb põhjast ja läänest Räpina, Rõuge ja Võru vallaga. Idast piirneb Setomaa vald Vene Föderatsiooniga ning see on ühtlasi Eesti ja Euroopa Liidu idapiiriks.  

Kuna Setomaa on piiripealne ala, siis on siin omapärane kultuur, kus tähtsal kohal on kirikud, kirikupühad ja tsässonad. Siin on oma laulutraditsioon ja teistmoodi toit.

Kultuurist ja setode olemusest annavad ülevaate erinevad muuseumid - Värska talumuuseum, Obinitsa muuseum. Loodus on rikkalik ja ilus, võimalik on külastada erinevaid matkaradasid, käia Piusa koobastes või nautida päikeseloojangut Seto Line laevaga. 

TALVINE MOOTORSAANISÕIT

Meie juures on võimalik nautida kaunist talvepäeva tuisates mootorsaaniga läbi sätendava lume, keset Setomaa loodust, talvepäike taevas säramas. Kui oled suur kalastamise huviline, saad rentida saani terveks päevaks kaunile Lämmijärvele kalaretkele minekuks.

ATV SÕIT

Aktiivne ja lahe elamus kogu perele, kus lapsed saavad lõpuks toast välja värske õhu kätte ja sõbrad koos mõnusalt lõõgastuda.